Poszukuję graczy serwer Louisoix

Szukasz graczy do zgranej grupy na swoim serwerze?

Moderator: Kondor9

Poszukuję graczy serwer Louisoix

Postautor: Ayako » 12 mar 2018, 16:15

Witam

Poszukuję graczy do wspólnej gry w Final Fantasy XIV na serwerze Louisoix(EU). Aktualnie jest nas czwórka osób grających w angielskojęzycznej gildii Celestial Justice ale w planach mamy założenie własnego FC.
Jeśli jesteś osobą w wieku 20 + (minimum 18), nie jesteś toksyczny i nastawiony na rozpoczęcie przygody z FF napisz a obgadamy wszystko. Nie ma znaczenia na jakim poziomie gry jesteś. Jeśli jesteś nowym graczem w miarę możliwości pomożemy Ci w rozwoju postaci a jeśli już grasz na tym serwerze i nudzi Cię samotna zabawa również się odezwij a może zostaniesz z nami na dłużej.:slight_smile:

Kontakt w grze:

**Lena Cuda** (główny pomysłodawca tego ogłoszenia i stworzenia własnego FC)

**Ayako Imahara** (nick pod którym gram + jeśli nie zastaniesz mnie w grze ewentualnie mój discord Hoshia (DragonDST)#9122)
Ayako

Re: Poszukuję graczy serwer Louisoix

Postautor: Krapiu » 19 mar 2018, 3:19

Cześć nie mogę się dostać na twojego Discorda. Zrobiłem postać na tym samym serwerze nick: "Zango Engo" Klasa Gladiator. Daj nowe zaproszenie na discorda albo skontaktuj się ze mną w grze :)
Krapiu

Wróć do Szukam graczy (LFG / LFM)