S e e D [Moogle]

Ogłoszenia Free Company szukających nowych graczy. Tutaj możesz umieścić reklamę swojej FC ;)

Moderator: Kondor9

S e e D [Moogle]

Postautor: Tsuya » 19 paź 2013, 2:18

Obrazek
Free Company: "S e e D"
Server: MoogleEU
http://ffxivseed.guildwork.com
VoiceCom: TS3
Rekrutacja: Ania Chan
Emblem: Złoty orzeł na czarno/czerwonej tarczy.
Kolor: Czerń, Złoto, Czerwien

Witaj!
Jeśli zapuszczasz się w te odmęty naszego forum, znaczyć to może tylko że chcesz wstąpić w nasze zacne szeregi.

W przeciwieństwie do wielu innych gildii nie nazywamy siebie "Hardcore" czy "Casual" albo jakkolwiek inaczej, staramy się zbierać graczy ze wszystkich stref. Nie zrozum nas źle, gramy w FFXIV każdy we własnym tempie, chcemy poznać świat Eorzea, cieszyć się nim i nie nakładać niepotrzebnego ciśnienia na nasze karki.
Nie mamy aspiracji zrobić szybko max lvl i młócić dungeony całe dnie, co jednak nie znaczy że nie mamy żadnych celi! Wręcz przeciwnie, pomimo tego że nie śpieszymy się, chcemy przejść najtrudniejszy content dostępny w grze, i to w wielkim stylu! Jest to jednym z głównych celi S e e D jako gildii.

Jako gildia preferujemy trzymać nasze community blisko, zamiast zapraszać setki ludzi, dlatego nie zobaczysz nas /shoutujących zaproszenia do gildii, zazwyczaj zapraszamy osoby "z polecenia" bądź te z którymi już trochę pograliśmy i poznaliśmy je lepiej. Co oczywiście nie znaczy ze każdy nie możne złożyć Aplikacji.
W "S e e D" staramy się stworzyć community w którym każdy się zna, każdy gra z każdym, bez podziałów na mniejsze grupki. System rekrutacyjny przez niska fc range jest stworzony po to by odsiać "ludzi duchy", którzy logują się mówiąc cześć (albo i nie) i tyle ich było widać. Takich osób nie chcemy w FC. Jeśli się nie socjalizujesz, czy to w chacie czy na TS - raczej zostaniesz jedynie na ograniczonej randze. Dla niektórych może to być dość "szorstki" system rekrutacyjny, jednakże dzięki niemu udało nam się stworzyć FC, w którym trzymamy mocne więzi, ludzie sobie pomagają i nikt nie jest anonimowy.

A co z tego dla Ciebie?
Jako gildia założona na potrzeby FFXIV z pewnością nie możemy się pochwalić dużym stażem chociaż trzymamy się mocno już prawie 3 lata, w chwili obecnej (10.2016) gildia SeeD ma na koncie wszystkie first cleare Coila oraz Alexa (end game) w polskim community, oraz wszystkie primale Hard i EX. Duża baza doświadczonych graczy gotowa by pomóc przy relikcie bądź po prostu wybrać się na dungeon jest też nie małym plusem, bardzo silny i zgrany (dzięki systemowi rekrutacyjnemu) Core gildyjny. Jeśli chcesz doświadczyć wszystkiego co FFXIV ma do zaoferowania - dobrze trafiłeś.

Teraz gdy już wiesz na pewno że jesteśmy właśnie tym czego szukasz przejdźmy do procesu rekrutacji:

Rekrutacja wygląda u nas nie co inaczej. Po naciśnięciu przycisku "Join SeeD" na stronie można zobaczyć więcej detali.
Uważamy że żadna aplikacja ani 5minutowa rozmowa na TS nie jest wyznacznikiem dlatego dodajemy cię do fc z ograniczona ranga gdzie masz kontakt z Free Company (chat + Team Speak), gdy jesteś gotowy (masz lvl) możesz zapisywać się w kalendarzu na eventy, chodzić z nami na end game rajdy, primale etc.
Na ograniczonej randze będziemy mieli okazję "zweryfikować" jaką osobą jesteś, jeśli będzie widać że udzielasz się, pomagasz, pojawiasz się na eventach jak i na TS i zależy Ci (z naszego doświadczenia to się dzieje naturalnie) zostaniesz zaproszony do "S e e D" gdzie zostanie Ci przydzielona ranga "RooT".

Nasze gildyjne 10 przykazań, czyli co słyszy każdy nowy:
Zanim dołączysz do gildi jest kilka spraw o których powinieneś wiedzieć:

1: Zanim dodamy cię do oficjanie FC, zostaniesz dodany na ograniczonej randze na której "obserwujemy" kandydatów. Może to z początku zabrzmieć śmiesznie i "wyniośle" bo w końcu to tylko gra ale cała ta farsa ma swój cel.
- nie chcemy w FC osób duchów, nie chcemy logować się do gry widząc na gildyjnym rosterze 30 nieznanych nicków.
- nie chcemy w FC smarkaczy, retardów, osób złośliwych czy nerwowych. Żadne podanie nie oddaje to jaka jest osoba, najlepiej to poznać przez grę z nią.
Jeśli będziesz aktywny, będziesz się udzielać na rajdach jak i TS - nawet nie zauważysz kiedy przyjdzie inv do FC. Chyba że jesteś jednym z wymienionych wyżej.

2: Będąc na ograniczonej randze masz dostęp do strony, TS i FC chatu. Jednym słowem masz takie same prawa jak inni członkowie. Mamy niepisaną zasadę: nawet gdy jesteś na TS, witamy/żegnamy się na chacie LS który jest głównym chatem gilidyjnym.

3: Rejestracja na stronie jest obowiązkowa, nick powinien odpowiadać nickowi in-game aby było wszystko czytelnie. Jest to potrzebne do śledzenia pkt coilowych a dodatkowo jest jedynym miejscem w którym jako leader mogę przekazać wszystkim ważne wiadomości. Na stronę zaglądamy co najmniej 2-3x w tygodniu.

4: Team Speak jest obowiązkowy. Jest wesoło Dane do TS znajdziesz w dziale rekrutacja, o hasło poproś na LS.

5: W razie nieobecności 7dni + daj nam znać w dziale Nieobecności na forum, 14+ bez dania znaku życia = kick.

6: Reprezentuj godnie swoją gildie, pomagaj słabszym, nie bądź pipą, nawet jeśli na instancji jakiś random failuje, zagryź język, zwyzywanie go naprawdę do niczego nie prowadzi. Nie bądź egoistą, nikt ich nie lubi.

7: Jeśli coś ci się nie podoba bądź masz jakiś problem, przyjdź do mnie (Ania Chan). Nie ma nic gorszego niż narzekanie bez szukania rozwiązania. Każdy problem da się rozwikłać ale na pewno nie zrobisz tego knując niecne plany za plecami. A ja i tak się dowiem.

8: Stawiaj gildię ponad randomów, zanim pójdziesz na instancje, zapytaj się w LS i na TS, możne ktoś inny potrzebuje i pojdziecie razem, może poznasz zonę/męża?

9:Jeśli jesteś do tyłu z contentem bądz zaczynasz dopiero grę, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Dostaniesz własnego anioła stróża który nie tylko ukieruje cię ale pomoże zapoznać się z resztą gildi. Więcej info na forum w dziale Rekrutacja - Mentor Program

Jeśli przekonaliśmy Cię i dobrnąłeś aż dotąd, nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Cię na naszą stronę: http://ffxivseed.guildwork.com/

Pozdrawiamy i zapraszamy do rekrutacji
- SeeD Team
Ostatnio zmieniony 30 sie 2015, 21:17 przez Tsuya, łącznie zmieniany 17 razy
Obrazek
Tsuya

Re: S e e D [Moogle]

Postautor: Tsuya » 20 paź 2013, 11:37

Rekrutacja Zamknieta. Otwarta tylko dla osób Poleconych
Obrazek
Tsuya

Postautor: Tsuya » 28 paź 2013, 2:15

BUMP!
Szukamy aktywnego najlepiej ubranego (choc niekoniecznie) tanka do kolejnego zespolu na Coil (i innych roznosci :)
Obrazek
Tsuya

Postautor: Tsuya » 20 lis 2013, 5:45

Bump - rekrutacja Otwarta :)
Obrazek
Tsuya

Postautor: SyusukeFuji » 30 lis 2013, 23:28

Nick Lamia Loveless ale dopiero co zaczałem grać i nie mam zbyt dużo czasu póki co;) dodatkowo mój komputer cos slabo ciągnie ;P macie jakieś patche optymilizujące grę żeby lepiej mój laptop to przezyl :)
SyusukeFuji

Postautor: Bear » 01 gru 2013, 9:51

SyusukeFuji pisze:Nick Lamia Loveless ale dopiero co zaczałem grać i nie mam zbyt dużo czasu póki co;) dodatkowo mój komputer cos slabo ciągnie ;P macie jakieś patche optymilizujące grę żeby lepiej mój laptop to przezyl :)

Hej - jak chcesz się zgłosić, to pisz na stronie Seed w dziale rekrutacja a nie tutaj ;)
Obrazek
Bear
Administrator

Postautor: Hitokiri » 13 gru 2013, 19:25

Wysłałem zgłoszenie ale nie wiem czy poprawnie ponieważ nie dostałem żadnego potwierdzenia że moja aplikacja została wysłana, teraz jak uruchamiam Join SEED pokazuje moje odpowiedzi na wasze pytania, wszystko jest ok czy niepotrzebnie panikuje ^^
Awatar użytkownika
Hitokiri

Postautor: Reaper14F » 13 gru 2013, 23:05

Mam tylko 3 pytania przed rejestracją na waszej stronie:

1. Przyjmujecie graczy z konsol ? (serwery z pc i ps3 są podobno połączone)

2. Czy brak voice chatu będzie wam przeszkadzał ? Jak coś mam klawiatórke do ps3 więc z pisaniem nie mam problemu.

3. Czy w ogóle jeszcze rekrutujecie nowicjuszy?
Reaper14F

Postautor: Bear » 13 gru 2013, 23:23

Reaper14F pisze:Mam tylko 3 pytania przed rejestracją na waszej stronie:

1. Przyjmujecie graczy z konsol ? (serwery z pc i ps3 są podobno połączone)

2. Czy brak voice chatu będzie wam przeszkadzał ? Jak coś mam klawiatórke do ps3 więc z pisaniem nie mam problemu.

3. Czy w ogóle jeszcze rekrutujecie nowicjuszy?

1. Nie będzie, w SeeD jest dużo graczy na konsoli
2. Nie będzie to problemem w normalnej grze, jednak jeżeli myślisz o The Binding Coil of Bahamut to musisz wyposażyć się w voice chat (np. team speak dla androida lub laptop)
3. Z tego co wiem, to nie ma jakiś wielkich wymogów, głównie udzielać się i żyć z innymi ;)

Ale wszystko to na http://ffxivseed.guildwork.com/
Obrazek
Bear
Administrator

Postautor: Tsuya » 03 lut 2014, 16:50

Obrazek

:) T5 C-L-E-A-R /wooot!
Obrazek
Tsuya

Następna

Wróć do Free Company