Jak zacząc gre?

Moderator: Kondor9

Jak zacząc gre?

Postautor: Gecko Moriah » 06 lut 2017, 15:09

Witam

Jestem nowym graczem.
Zalozylem konto w grze ff14. Nastepnie po sciagnieciu klienta okazalao sie ze gra uruchamia sie za posrednictwem steam.
Dotychczas gralem na 14 dniowym darmowym koncie i gra spodobala mi sie na tyle ze chce zakupic oryginal.
I tu pojawiaja sie moje pytania.

1. Czy musze teraz zakupic gre poprzez Steam czy moge uzyc klucza z dowolnego zródla?
2. Czy jest jakas roznica pomiedzy gra poprzez Steam (tylko taka wersje znalazlem) czy bez niego.
3. Czy musze odrazu kupowac dodatek czy sama podstawka wystarcza do gry ( jestem zwolennikiem przechodzenia wszystkiego po kolei )
4. Jak wyglada oplacanie abonamentu ( gdzie to sie najbardziej oplaca? ) i czy grajac poprzez steama musze takze tam kupowac czas gry?

Prosze o pomoc (byc moze juz taki temat byl na foruma, moze napisalem z zlym dziale ale slabo ogarniam fora wiec nie miejcie mi tego za zle)
Pozdrawiam.
Gecko Moriah

Re: Jak zacząc gre?

Postautor: ashelrick » 06 lut 2017, 16:43

1.Tak musisz juz kupowac tylko przez steam. Polecam zaczac jeszcze raz od poczatku na normalnym koncie bez steam-a poniewaz generuje on tylko problemy.
2.Jedyna roznica jest taka jaka podalem wyzej np musisz czekac az jakis dodatek wyjdzie na steam (co trwalo ostatnio bardzo dlugo) itp.
3.Dodatek daje nowej postaci tylko mozliwosc wyboru nowej rasy.
4.Prepaidy kupujesz normalnie. Wychodzi jakies 70-90 zl za 2 miesiace (zalezy gdzie kupujesz). 3 minuty w google i napewno znajdziesz.
ashelrick

Postautor: Muird » 07 lut 2017, 10:11

Nie mogę się zgodzić. Gra pozwala kupić podstawkę i dodatek poza steam - dodać kod przez stronę internetową wydawcy. Jedynym "problemem" będzie to, że platforma steam będzie rozpoznawać grę jako free trial - kwestia nazwy na platformie. Jednak po zalogowaniu na konto gra normalnie będzie się aktualizować i jeśli masz dodatek to go pobierze. Logujemy się przez oficjalny launcher i jeśli na koncie z którego się zalogujesz masz kupiony dodatek gra pozwoli Ci go pobrać. Sam dodałem grę do steam już po zakupie gry z dodatkiem i działa.
Muird

Postautor: Gecko Moriah » 07 lut 2017, 14:50

Dziekuje za odpowiedzi.

Narazie zalozylem nowe konto i jeszcze raz pobieram klienta.
Mam nadzieje ze tym razem nie powiaze mnie odrazu ze Steam ( usunalem go z komputera) i bede mogl cieszyc sie gra prosto od wydawcy.
Wrazie problemow bede prosil o kolejna pomoc.

Pozdrawiam
Gecko Moriah

Postautor: Lighting » 02 mar 2017, 10:56

Witam również mam pytanie odnośnie jak zaczac grę chodzi mi o dodatek do ff14 kończąc kampanie i niszcząc ultima weapon chciałem zagrać w dodatek który zakupiłem. Jednak nadal nie mogę rozpocząć go czy ktoś wie może w czym leży problem.?
Lighting

Postautor: ashelrick » 02 mar 2017, 14:39

Po zakonczeniu glownej fabuly z podtsawki trzeba zrobic jeszcze fabule ze wszystkich patch-y az do 1 dodatku.
ashelrick

Postautor: Lighting » 04 mar 2017, 12:11

Super dziękuje za pomoc:)
Lighting

Postautor: Malcolm » 23 lip 2017, 23:14

Bardzo dziekuje za pomoc, musze tylko zdobywac wiecej gils i na pewno moja gra w FFXIV bedzie lepiej wygladac, dziekuje
I buy FFXIV gils here https://odealo.com/games/final-fantasy-xiv/eu-cerberus
Malcolm

Wróć do Pomoc w grze / mechanika gry