Zamknij nagłówke

3.1 - rozwinięcie fabuły i Void Ark

Opublikowano 15.10.2015, komentarzy:

Premiera patcha 3.1 już tuż tuż, więc SE podkręca atmosferę publikując nowe informacje.

As Goes Light, So Goes Darkness (Jak Światło, Tak I Ciemność)

Mieszkańcy Ishgardu z przerażaniem obserwują obrót wydarzeń - przez lata wydawało im się, że walczą i giną w słusznej sprawie, tylko po to, by dowiedzieć się, że wszystko co wiedzieli opiera się na zdradzie i krwi. Cóż pozostaje im innego, niż rozpaczać? Opierać się prawdzie i szydzić z jej wyznawców? A co, z tymi, którzy byli pomiatani - czy mogą teraz mieć nadzieję na lepsze jutro? Jutro, w którym ludzie i smoki mogą żyć w jedności, która kiedyś wydawała się tak odległa jak gwiazdy na niebie...

Void Ark (Arka Pustki)

Wraz z nastaniem "Epoki Żeglugi Powietrznej" i rozwojem statków powietrznych, pojawili się śmiałkowie, którzy przemierzają podniebne oceany w poszukiwaniu skarbu - Podniebni Piraci.

Wśród tych śmiałków pojawiła się ostatnio plotka opisująca statek-widmo - arkę wypełnioną złą energią stworzoną dawno temu przez magów szukających ucieczki przed nadciągającą zagładą.

Void Ark to nowy rajd przeznaczony dla grupy 24 śmiałków o minimalnym 175 poziomie ekwipunku, do którego dostęp uzyskamy wykonując quest "To Rule the Skies".